^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Loučení se školním rokem

sluníčko

Konec školního roku je tu. Známky, které dostanou děti na vysvědčení, jsou uzavřené, v učebnicích jsme došli na poslední stránky, sešity jsou popsány do posledního listu.
To vše děti utvrzuje, že škola už pomalu končí a prázdniny jsou za dveřmi.
Všude panuje shon, vzrušení a hlavně veselá, dovádivá nálada. Děti překypují energií a v posledním školním týdnu to   ve škole opravdu „žije“. Ještě než se ale za námi nadobro uzavřou pro tento školní rok dveře, připomeňme si ve fotogalerii, co jsme v posledním týdnu ve škole zažili a jak jsme se se školním rokem loučili.

Ať vám prázdninový čas běží pomaleji než ten školní!
Krásné prázdniny vám všem přejí paní ředitelka O. Floriánová, paní učitelka R. Stoličková, pan asistent O. Stolička a paní vychovatelka O. Korecká

výlet 1výlet 2výlet 4sportovní den 1sportovní den 2sportovní den 3sportovní den 5sportovní den 7sportovní den 14sportovní den 15sportovní den 16sportovní den 17sportovní den 18sportovní den 20sportovní den 21sportovní den 23deskové hry 1deskové hry 2bingo 2bingo 3kvíz 1kvíz 2špekáčky 1špekáčky 2špekáčky 3špekáčky 4špekáčky 5špekáčky 6MŠ 2MŠ 3MŠ 4MŠ 5ŠD571318vysvědčení 1vysvědčení 4vysvědčení 5vysvědčení 6m 47235

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.