^Zpátky nahoru
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Nebeská a pekelná návštěva

mikulas

Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci a tím začal krásný předvánoční čas. Začátek prosince je v naší škole i školce spojen s návštěvou svatého Mikuláše se svým nebeským a pekelným doprovodem.  V naší škole (školce) však děti čertem nestrašíme a naši čerti nejsou děsiví!!! Snažíme se dětem připravit pěkné dopoledne plné her, zpěvu a soutěží, kdy se děti potkají s kouzelnými bytostmi a za pěknou básničku a písničku si užijí nadílku.

stáhnout 78

stáhnout 7stáhnout 1stáhnout 2stáhnout 3stáhnout 4stáhnout 5stáhnout 6stáhnout 7stáhnout 8stáhnout 9stáhnout 10stáhnout 11stáhnout 12stáhnout 13stáhnout 14stáhnout 15stáhnout 16stáhnout 17stáhnout

Copyright © 2018. Zš a Mš Bujanov. Všechna práva vyhrazena, bez výslovného souhlasu je zakázáno jakýmkoliv způsobem šířit veškeré materiály.